Zagłosuj na najlepsze książki na jesień!

27 września 2023 rozpoczyna się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Najlepsza książka na jesień". Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy zestawy atrakcyjnych książek. 

W naszym konkursie zagłosować możesz w okresie 27 września 2023 – 16 października 2023. 


Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

 

Zliczamy tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy 
biorą również udział w losowaniu nagród. 

zobacz wyniki


Administratorem danych osobowych jest W&W Innovations sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 262/304. Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych podanych przy głosowaniu jest weryfikacja głosu (Regulamin).

Dane z formularza mogą być przetwarzane w celu marketingowym Administratora (uzasadniony interes), wobec czego możesz wyrazić sprzeciw. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu potwierdzenia głosu (Regulamin) lub są przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

Patroni medialni