Seria LUSTRZANNA

Autor: Christelle Dabos
Wydawnictwo: Entliczek
Data wydania: 2021-07-01
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788363156336
Ilość‡ stron: Ilość stron: 0

Ofelia skrywa za starym szalikiem i okularami krótkowidza nietypowe dary: potrafi czytać przeszłość przedmiotów oraz przechodzić przez lustra. Spokojne życie, które wiedzie na rodzimej arce - Animie, zmienia się, gdy zostaje zaręczona z tajemniczym mężczyzną należącym do potężnego klanu Smoków - Thornem. Dziewczyna musi na zawsze opuścić rodzinę i podążyć za narzeczonym do Niebiasta - dryfującej w powietrzu stolicy odległej arki, zwanej Biegunem. Dlaczego wybór padł właśnie na Ofelię? Dlaczego musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość? Dziewczyna nieświadomie zostaje uwikłana w śmiertelnie niebezpieczną intrygę.

Seria LUSTRZANNA to tetralogia fantastyczno-przygodowa z niezapomnianą bohaterką, misternie skonstruowanym steampunkowym światem, wciągającą bez reszty fabułą. Pierwotnie wydana i nagradzana we Francji, przetłumaczona na 20 języków, została doceniona również przez polskich czytelników.

W skład serii wchodzą cztery tytuły: ,,Zimowe zaręczyny", ,,Zaginieni z Księżycowa", ,,Pamięć Babel" oraz finalny tytuł ,,Echa nad światem".

SklepCenaLink
Patroni medialni